Kolejny gol Karola Świderskiego

Karol Świderski to piłkarz przez wielu, którzy nie obserwują aż tak bacznie futbol, nieco zapomniany. Nawet mimo tego, że "Świderek" w Grecji radzi sobie bardzo dobrze. W pucharowym meczu z Panathinaikosem tylko potwierdził swoją bardzo wysoką formę.

Polak już w 12. minucie wpisał się na listę strzelców i jego trafienie było gwoździem do trumny dla Panathinaikosu. W pierwszym meczu Pucharu Grecji PAOK wygrał 2:0, a bramka Świderskiego w rewanżu oznaczała, że "Koniczynki" musiałyby strzelić aż 4 bramki. Ostatecznie do tego nie doszło i PAOK wygrał spotkanie 1:0.

Co ciekawe, w drużynie przeciwników od zagrał Dominik Nagy, formalnie piłkarz Legii Warszawa wypożyczony do dawnej greckiej potęgi. Niestety ten występ był dla niego bardzo słaby i już w 45. minucie dostał wędkę od trenera.

Czy twoim zdaniem Karol Świderski w obecnej dyspozycji powinien dostać szansę od trenera Jerzego Brzęczka? Czy jednak selekcjoner powinien postawić na sprawdzone rozwiązania i nie dowoływać żadnego napastnika do trzonu Lewandowski-Milik-Piątek?